Home Połka domek  Wieszak RESTWOOD
Wieszak RESTWOOD
Wieszak RESTWOOD
Opis produktu

Wieszak RESTWOOD

Wieszak dostępny w różnych wymiarach. Komfort i nowoczesny design sprawi, że wieszak RESTWOOD doda niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym ją ustawisz. Dodatkowo wieszak idealnie pasuje do naszych łóżek, tworząc niepowtarzalny zestaw.

Produkt ekologiczny

Wieszak RESTWOOD to ekologiczny produkt, wykonana z naturalnego drewna. Użyty materiał jest bardzo wytrzymały – drewno sosnowe, klejone. Konstrukcja jest bardzo stabilna. Wszystkie elementy półki drewnianej są szlifowane i polerowane, a krawędzie są zaokrąglane przez co produkt jest bezpieczny dla Twojego dziecka.

W produkcji wieszaka korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości drewna w klasie 1 – 100% FSC. Nie lakierujemy produktu, półka pakowana jest w stanie naturalnym (surowym). Produkt nie zawiera dekoracji (maskotek i elementów dekoracyjnych).

Montaż

Montaż Wieszaka jest bardzo prosty dzięki czytelnej instrukcji dołączonej do kompletu. W ciągu kilku minut wieszak powinien być gotowa do użytku. Do kompletu dołączamy wszystkie elementy montażowe takie jak kołki, wkręty i klucz imbusowy.

Wieszak RESTWOOD

Dostępność:Dostępny
Producent:Producent 1
Wybierz szerokość półki (szerokość jest taka sama jak łóżka )
70
80
90
100
Dobierz do kompletu
Malowanie wieszaka
Malowanie wieszaka Malowanie wieszaka
od 150,00 pln
0.00 pln
Cena: pln
Ilość zestawów
#ST(card_info_ilosc) #ST(card_info_ilosc_duza)
Podobne produkty
Półka domek RESTWOOD
od 500,00 pln