Home Połka domek  Półka domek RESTWOOD
Półka domek RESTWOOD
Półka domek RESTWOOD
Opis produktu

Półka drewniana domek RESTWOOD

Półka drewniana domek dostępna w różnych wymiarach. Komfort i nowoczesny design sprawi, że półka drewniana domek RESTWOOD doda niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym ją ustawisz. Dodatkowo półka idealnie pasuje do naszych łóżek, tworząc niepowtarzalny zestaw.

Produkt ekologiczny

Półka drewniana domek RESTWOOD to ekologiczny produkt, wykonana z naturalnego drewna. Użyty materiał jest bardzo wytrzymały – drewno sosnowe, klejone. Konstrukcja jest bardzo stabilna. Wszystkie elementy półki drewnianej są szlifowane i polerowane, a krawędzie są zaokrąglane przez co produkt jest bezpieczny dla Twojego dziecka.

W produkcji półki korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości drewna w klasie 1 – 100% FSC. Nie lakierujemy produktu, półka pakowana jest w stanie naturalnym (surowym). Produkt nie zawiera dekoracji (maskotek i elementów dekoracyjnych).

Montaż

Montaż półki drewnianej jest bardzo prosty dzięki czytelnej instrukcji dołączonej do kompletu. W ciągu kilkunastu minut półka powinna być gotowa do użytku. Do kompletu dołączamy wszystkie elementy montażowe takie jak kołki, wkręty i klucz imbusowy.

Półka domek RESTWOOD

Dostępność:Dostępny
Producent:Producent 1
Wybierz szerokość półki (szerokość jest taka sama jak łóżka )
70
80
90
100
Dobierz do kompletu
Malowanie półki
Malowanie półki Malowanie półki
od 150,00 pln
0.00 pln
Cena: pln
Ilość zestawów
#ST(card_info_ilosc) #ST(card_info_ilosc_duza)
Podobne produkty
Wieszak RESTWOOD
od 500,00 pln