Home Łóżko dla chłopca  Łóżko TIAN ADPZ podwójne
Łóżko TIAN ADPZ podwójne
Łóżko TIAN ADPZ podwójne
Opis produktu

Łóżko drewniane dziecięce TIAN ADPZ podwójne

Produkt dostępny w różnych konfiguracjach wymiarów. Komfort i nowoczesny design sprawi, że łóżko drewniane dziecięce TIAN ADPZ podwójne doda niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym go ustawisz.

Produkt ekologiczny

Łóżko TIAN ADPZ podwójne marki RESTWOOD to ekologiczny produkt, wykonany z naturalnego drewna. Użyty materiał jest bardzo wytrzymały – drewno sosnowe, klejone. Konstrukcja jest bardzo stabilna – bezpieczne obciążenie wynosi do 100 kg. Wszystkie elementy łóżka drewnianego dziecięcego są szlifowane i polerowane, a krawędzie są zaokrąglane przez co produkt jest bezpieczny dla Twojego dziecka.
W produkcji łóżka TIAN ADPZ podwójne korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości drewna w klasie 1 – 100% FSC. Nie lakierujemy produktu, łóżko pakowane jest w stanie naturalnym (surowym). Do łóżka otrzymujesz dwa sprężyste stelaże. Produkt nie zawiera dekoracji (materaca, pościeli, poduszek, maskotek i elementów dekoracyjnych).

Montaż

Montaż łóżka drewnianego dziecięcego TIAN ADPZ podwójne jest bardzo prosty dzięki czytelnej instrukcji dołączonej do kompletu. W ciągu kilkunastu minut łóżko powinno być gotowe do użytku. Do kompletu dołączamy wszystkie elementy montażowe takie jak kołki, wkręty i klucz imbusowy.

Łóżko TIAN ADPZ podwójne

Producent:RESTWOOD
Dostępność:Dostępny
Wybierz rozmiar
120X200
140X200
160x200
Dodatkowe opcje
Półka domek RESTWOOD
Półka domek RESTWOOD Półka domek RESTWOOD
od 500,00 pln
0.00 pln
Malowanie łóżka zagęszczonego
Malowanie łóżka zagęszczonego Malowanie łóżka zagęszczonego
od 290,00 pln
0.00 pln
Malowanie półki
Malowanie półki Malowanie półki
od 150,00 pln
0.00 pln
Cena: pln
Ilość zestawów
#ST(card_info_ilosc) #ST(card_info_ilosc_duza)
Podobne produkty