Home Bestsellery  Łóżko domek TRANO ADPP - wysyłka 24h
Łóżko domek TRANO ADPP  -   wysyłka 24h
Łóżko domek TRANO ADPP  -   wysyłka 24h

Łóżko domek TRANO ADPP - wysyłka 24h

Producent:RESTWOOD
Dostępność:Dostępny
Wybierz rozmiar
70x140
90X200
Stan magazynowy: 0
Cena: pln
Ilość
#ST(card_info_ilosc) #ST(card_info_ilosc_duza)
Opis produktu

Łóżko drewniane dziecięce DOMEK TRANO ADPP

Produkt dostępny w różnych konfiguracjach wymiarów. Komfort i nowoczesny design sprawi, że łóżko drewniane dziecięce TRANO ADPP doda niepowtarzalnego charakteru pomieszczeniu, w którym go ustawisz.

Produkt ekologiczny

Łóżko domek TRANO ADPP marki RESTWOOD to ekologiczny produkt, wykonany z naturalnego drewna. Użyty materiał jest bardzo wytrzymały – drewno sosnowe, klejone. Konstrukcja jest bardzo stabilna – bezpieczne obciążenie wynosi do 100 kg. Wszystkie elementy łóżka drewnianego dziecięcego są szlifowane i polerowane, a krawędzie są zaokrąglane przez co produkt jest bezpieczny dla Twojego dziecka.
W produkcji łóżka TRANO ADPP korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości drewna w klasie 1 – 100% FSC. Nie lakierujemy produktu, łóżko pakowane jest w stanie naturalnym (surowym). Do łóżka otrzymujesz sprężysty stelaż. Produkt nie zawiera dekoracji (materaca, pościeli, poduszek, maskotek i elementów dekoracyjnych).

Montaż

Montaż łóżka drewnianego dziecięcego TRANO ADPP jest bardzo prosty dzięki czytelnej instrukcji dołączonej do kompletu. W ciągu kilkunastu minut łóżko powinno być gotowe do użytku. Do kompletu dołączamy wszystkie elementy montażowe takie jak kołki, wkręty i klucz imbusowy.
Podobne produkty